Ana sayfa

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

Çin JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Sertifikalar
Çin JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

1 2 3 4 5
JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD JISAN HEAVY INDUSTRY LTD
Jisan Workshop Outside Workshop Outlook Hidrolik Kırıcı Atölyesi Hidrolik Kırıcı Atölyesi Ekskavatör ekleri atölye
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jisan
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 2000-4000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 30% - 40%

Jisan Heavy Industry Ltd, inşaat, yıkım, madencilik endüstrileri ve özel projelerde yaygın olarak kullanılan hidrolik kırıcı ve ataşmanların lider üreticisidir. Günümüzde, araştırma ve geliştirme kapasiteleri ile imalat ve kalite kontrol seviyesi, kapsamlı bir güç ile ilgili olarak endüstrinin ön planındadır.

Geliştirme yaklaşık on yıl sonra, 300'den fazla çalışanı var, 40 mühendis üzerinde, üretim atölyesi 30.000 metrekare kapsar, profesyonel ve deneyimli teknik araştırma ekibi süreci. Gelişmiş test ekipmanları, önde gelen Ar-Ge kapasitesi ve LPS üretim hattıyla şirket, BV, SGS ve CE sertifikalarının kimlik doğrulamasını geçti. Kalite, işletmenin ömrü! Tüm detayları kalite kaynağını kavrayınız.

Şimdiye kadar, VOLVO, SANY, HYUNDAI, DOOSAN, vb gibi yurtiçinde ve yurtdışında pek çok tanınmış ekskavatör işletmesi için ek parçalar tedarik ettik ve halihazırda birkaç düzine ülkeye kesici ve ek parçalarımızı ihraç ettik. Uluslararasılaşmayı ilerletmeyi hızla sürdürüyor ve yurt dışı bayiyle daha fazla işbirliği yapmak istiyoruz.

Gelecekte, Jisan Company, biriken zengin tecrübelerden ve son yıllarda oluşturulan temel rekabet avantajından tam olarak yararlanarak, birinci sınıf dünyadaki birinci sınıf şirketi ileriye götürecektir.

İletişim bilgileri
JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

İlgili kişi: Mr. Scott Ning

Tel: 86 535 2132368

Faks: 86-535-2132368

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)