Ana sayfa

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

Çin JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Sertifikalar
Çin JISAN HEAVY INDUSTRY LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

JISAN HEAVY INDUSTRY LTD
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jisan
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 2000-4000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 30% - 40%

       

Jisan Heavy Industry Ltd. inşaat, yıkım, madencilik endüstrileri ve özel projelerde yaygın olarak kullanılan hidrolik kırıcı ve ataşmanların lider üreticisidir.Şu anda, araştırma ve geliştirme kapasiteleri ve üretim ve kalite kontrol seviyesi, kapsamlı güç açısından endüstrinin ön saflarında yer almaktadır.

 

Yaklaşık on yıllık gelişimden sonra, profesyonel ve deneyimli bir teknik araştırma ekibini işliyoruz, 300'den fazla çalışanımız var, 40'tan fazla mühendis, üretim atölyesi 30.000 metrekareyi kapsıyor.Gelişmiş test ekipmanları, önde gelen Ar-Ge kapasitesi ve LPS üretim hattı ile şirket, ISO9001, BV, SGS ve CE sertifikalarının onayını geçmiştir.Kalite, işletmenin hayatıdır!Kalite kaynağını tüm ayrıntılarda kavrayın.

 

Şimdiye kadar, VOLVO, SANY, HYUNDAI, DOOSAN, vb. gibi yurtiçinde ve yurtdışında birçok tanınmış ekskavatör işletmesi için ataşman ürünleri sağladık ve şimdiden birkaç düzine ülkeye kırıcı ve ataşmanlarımızı ihraç ettik.Uluslararasılaşma sürecini aktif olarak hızlandırmaya devam ediyoruz ve denizaşırı bayilerle daha fazla işbirliği diliyoruz.

 

Gelecekte, Jisan Company, biriken zengin deneyimden ve son birkaç yılda oluşan temel rekabet avantajından, dünyanın birinci sınıf girişimini ilerletmek için tam olarak yararlanacaktır.

İletişim bilgileri
JISAN HEAVY INDUSTRY LTD

İlgili kişi: Mr. Scott Ning

Tel: 86 535 2132368

Faks: 86-535-2132368

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)